TBMM Milli savunma komisyon başkanı AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatının 13.yılı nedeniyle yaptığı açıklama ’da Muhsin Yazıcıoğlu’nun Türk siyasi hayatı içerisinde yaşarken de vefat ettikten sonra da büyük bir değer olmaya devam ettiğini söyledi.

Aydın şunları söyledi ‘.  Öncelikle on üç yıl önce Hakk’a yürüyen merhum Muhsin Yazıcıoğlu beyefendiyi rahmetle anıyorum. Cenab-ı Allah makamını âli eylesin, ailesine, sevenlerine ve milletimize bir kez daha baş sağlığı diliyorum.

Biz, merhumun iyi bir Müslüman, vatan ve millet sevdalısı bir nefer olduğuna şahitlik ettik, iki cihanda da şahitlik ederiz.

Gerek siyasi duruşu olsun gerekse milletin ve ümmetin hassasiyetlerine olan samimiyeti olsun, merhum Muhsin Bey, hayatı, cesareti ve mücadele azmi ile ülkemizin gelecek nesilleri için her zaman çok büyük bir değer olmaya devam edecektir.

 Niyazımız odur ki bu topraklar, vatan ve millet için kalbi atan, milli irade uğrunda taviz vermeden yürüyen daha nice evlatlar yetiştirecektir. Muhsin Yazıcıoğlu’na bu vesile ile tekrar Rahmet diliyorum’ dedi.

Halil FIRAT Başarısıyla Billboardlarda Halil FIRAT Başarısıyla Billboardlarda

Haber:GAP olay