Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, pandemi sürecinden dolayı taraftarından yoksun bir şekilde maçlara çıkan Adıyaman 1954 Spor’a destek olmaya devam ediyor.

Bu sezon 3. Lig’de başarılı bir şekilde mücadele eden takımımız Adıyaman 1954 Spor’a ekonomik destekte bulunmak amacıyla ‘Seyircisiz Maçta Hedef 15.000 Bilet’ kampanyasını başlatan Adıyaman 1954 Spor taraftarının çağrısına kayıtsız kalmayan Belediye Başkanı Kılınç, kendi şahsı adına 100 adet hatıra bileti aldı. Hatıra biletlerini Şehr-i Yaman Taraftarlar Derneği Başkanı ve tribün lideri Abdurrahman Aslan’dan teslim alan Başkan Kılınç, gerek şahsı, gerekse belediye olarak her zaman Adıyaman 1954 Spor’un yanında olduklarını dile getirdi.

Şehr-i Yaman Taraftarlar Derneği Başkanı Abdurrahman Aslan ise yaptığı konuşmada, verdiği desteklerden dolayı Başkan Kılınç’a teşekkür ederek, “Ülkemizde ve dünyada yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle maçlar seyircisiz oynanmakta, bu da kulübümüzün ekonomik olarak en önemli gelirlerinden bir tanesi olan tribün gelirlerinden yoksun olmasına sebep olmaktadır. Bu anlamda Adıyaman 1954 Spor taraftarlar grupları olarak 15.000 hatıra bilet satışı yaparak kulübümüze ciddi bir maddi gelir sağlanmayı hedefledik. Şu ana kadarda çok güzel geri dönüşler elde ettik. Tüm destekçilerimize yaptıkları katkıdan dolayı teşekkür ederiz. Bugün de Belediye Başkanımız şahsı adına kampanyamıza destek verdi. Zaten göreve geldiği günden bu yana her zaman takımımızın ve taraftarımızın yanında olan değerli Başkanımıza, bu ve önceki desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. İnşallah el ele vererek, sezon sonunda takımımızın şampiyonluğunu kutlarız” diye konuştu.

Kaynak:PHA