Kahta02 spor kulüp başkanı Musa Yıldırım Kahta02 spor teknik direktörü Sinan Bayraktar'la bir araya gelerek Kahta02 spor takımı hakkında bilgiler aldı, kötü gidişi durdurmak için görüş alışverişinde bulundu. Toplantı sonrası teknik direktör Bayraktar'la yola devam kararı alındı.

Kahta02 spor külüp başkanı Musa Yıldırım sosyal medya hesabında yaptığı açıklama ile konuyla ilgili şunları söyledi 'Bugün Serbend Limited Şti’de Teknik Direktörümüz Sinan Bayraktar ile takımımızın kötü gidişatı üzerine bir değerlendirme toplantısı yaptık.

Ziraat Türkiye kupası maçlarında ortaya konulan mücadele ve başarılı performansın neden lig maçlarında ortaya konulmadığı, alınan mağlubiyetlerin sebepleri ve futbolcularımız üzerine faydalı bir görüşme gerçekleştirdik. Yapılan toplantıda Sinan Bayraktar Hocamız ile devam kararı aldık.

Kulüp başkanı ve yönetim olarak hocamıza ve futbolcularımıza olan güvenimizin tam olduğunu futbol kamuoyumuzun bilmesini isterim.

Sinan Hoca başta olmak üzere teknik heyet ve futbolcular Kahta için, Kahta 02 Spor için, armamız ve taraftarımız için elinden geleni yapacaklarına ve takımımızı olması gereken yere gururla taşıyacaklarını umut ediyorum. Son dönemde üst üste gelen başarısız sonuçların moralimizi bozmayacağını hem lig hem kupa mücadelesinde iddialı bir takım olduğumuzu ve önümüzdeki haftalarda puan sıralamasındaki yerimizin de daha iyi olacağını temenni ediyorum. Bu vesileyle Kahta 02 Spor taraftarına da takımlarına sahip çıkmalarını ve destek olmaları gerektiği çağrısını yineliyorum. Birlikte güçlüyüz birlikte başaracağız inşallah ' dedi.

Musa Yıldırım 'Yerel dinamikler harekete geçmeli' dedi, istifa etti Musa Yıldırım 'Yerel dinamikler harekete geçmeli' dedi, istifa etti

Haber:Gapolay