22 Yıldır MEB Personeli / Öğretmen olup, sicilimde hiçbir cezam olmaksızın asli görevime, STK hizmetlerimle ülkeme hizmeti severek devam ediyorum.

Şerefli, ahlaklı bir hayata sahibim.

İki evli bir babanın evladı olup, özlük üveylik imtihanında çocukluğum çetin bir imtihan süreci içinde geçti, her zorluk zaferlere itti, deryalar kazandım, gönüllere yerleştim.

Evliyim, 22 ve 21 yaşında iki oğlum var.

Mesleki sürecim içinde İl, İlçe, Kaymakamlık, Talim Terbiye bünyelerinde Kültür, Sosyal İşler, Basın Yayın, Özel Kalem, Tören Komitesi, Program Hazırlama, Sunuculuk, Resim Komisyon Bşk, Değerlendirme Jüri, Editör, Kitap Resimleme görevlerinde bulunup, bu alandaki başarılarım basın medyada yer almıştır.

Görevde yükselme sınavlarına girmiş, kazanmış, evlatlarımın küçük olması nedeni ile düşünmemiş, idarecilik görevlerini hiçbir zaman tercih etmedim.

Asli görevimin dışında STK Liderliğim, Yazar ve Sanatçı Kimliğim ile Kültür, Sanat, Edebiyat alanında kendimce ilerliyor, iz bırakmaya gayret ediyorum.

Bazı mesnetsiz kişilikler sosyal medyada paylaştığımız kültürel etkinliklerini takip edip, kurum liderlerine, projelerde işbirliği içinde olduğumuz bireylere asılsız bilgiler verip, fitnevari eylemler içine girmektedirler.

Yolları ahlaksız, hilebaz, kimsenin hikayesine inanmazlar, senaryo onların işi, yamuk tipler dürüstleri sevmezler, sevgileride lazım değil.

Karalama politikası, kişilik haklarını zedeleyen eylemler suçtur.

Kanıt gerektirir!

Googlda hakkımda yeterince bilgi mevcut olup, başardıklarım başaracaklarımın teminatıdır.

Yüze başka, arkaya başka olanların mert, yiğit olmadıkları belli, hayırlı işi bozmak kişiliksizliğin ispatıdır.

Bu eylemler bana engel olmuyor, bilakis güzel insanlarla, liderlerle, projelerle olmak onurdur.

Sosyal medyada göstermediğimiz büyük bir güçle ilerliyor, görülmesi gerekeni göstererek bireylerin tepkilerini, vefalarını ölçüyorum.

Davam, yoldaşlarım nettir!

Dostlarımı yolda bulduklarıma değişmem, buldugumu gönül haneme ekler, bıraktıklarım hak etmiştir!

Herkesi sevmek zorunda değiliz, saygı duymak zorundayız.

Haksız, mesnetsiz, gerçeklikten uzak, kişilik haklarıma dil uzatan, anlamlandıran, dedikodu eden, yanıltan, arkadaşlık ilişkilerimi zedeleyen, psikolojimi bozan hareketler birer saldırı olup, müsebbiplerini şahitleri ile Savcılığa vermekten geri kalmam.

Bir insana gıcık davranıyorsam ahlaksız, karaktersiz, zararlı kişidir. Uzaklaşıyorsam kalbim itekliyor, ruhumun sesini dinliyorum. Zira içi kötüleri hissediyorum.

Kalbi fesatların akıbeti kendinedir, hayırlı işlerinde başarılı olmuyorlar, emekleri ziyan oluyor.

"İşim gücüm Eğitim ve Sanat"

Bu yolda elimden gelen gayretim ve başarılarım ortada, kanıtları ile oluşan otobiyografim gururum, yaşantım onurumdur!

İnsanların bulundukları makamla ilgilenmiyor, MEB çatısı altında aslı görevime sevdalı, hedefim nettir. Kimilerine göre zor, kimilerine göre imkansız olan hedeflerim, hayallerim var.

Bu uğurda karınca misali sabırla ilerliyorum.

Yükselirken alçalan insanlar gördüm, ihanetin uzak olmadığını bildim, çalışanın çekemeyeni bol olur dediler, öğrendim.

Öğrendiklerim geri adım atmama engel olmaz,

Mesleki kariyerimde, sivil toplumda birçok ulusal ve uluslararası projeye imza atmış, birçok ödül sahibi olmak Rabbimizin lütfudur. Yıllardır Ulusal Tv ve Radyo Kuruluşlarında yer alan programlara konuk oldum, sundum.

Kültür festivalleri, dernek programları, Belediye konserleri ve iftar organizasyonlarında sunuculuk yapmış, Şiirlerimle Tasavvuf Konserleri verdim.

Dostlarım, takipçilerim, Kamuoyu ve değerli hemşehrilerim;

Kısa bir internet araması ile ismimden googlda arama yaptırarak neleri başardığımı görebilirsiniz.

Bu başarıya tek başına imza atıp, hiçbir makam ya da kişinin torpili ile zirveye tırmanmadım.

Gayret, azim, performans ve emeklerime sahip çıkan yürekler sesim, kanadım, umudum oldu.

Yeteneklere sahip çıkarak ilerliyorum.

Kalbi fesat yürekler ise seyretti, fitne tohumunu planlayarak kendine, ahiretine zarar veriyor.

Son 3_4 yılda 200' e yakın program, organizasyon, söyleşi, seminer, imza, konferans, uygulamalı eğitimlere davet edildim, yüzlerce kişinin, etkinliğin, güzelliğin sesi oldum.

Gerçekleştiremediğimiz etkinliklerimiz bir elin parmak sayısını geçmedi. Oda maddi nedenler engeline uğrayanlardır.

Sağlık, salgın koşulları dışında ertelenen etkinliklerimiz üretimleri, katılımcıları ile devam ediyor.

Bir sergimiz iptal oldu oda bizlerin emekleri görülmeden verilen bir karar, sonradan olumlu yaklaşım sergilensede ekipçe verdiğimiz kararın arkasında durup, sergimizi daha güzel bir boyuta taşımayı başardık.

Bu başarı bizi üç büyük proje içine itti ve şehrimizin en büyük liderlerinin çalışma programlarına alındım, bunları sosyal medyalarda paylaşmadım.

Azmin gücünü kanıtlamak anlamlı olacak, birileri bir tarafı bozarken diğer taraf vakti gelince cevabını verecek!

Bu kadar tanınmışlıkla "Kim kimin" ismini kullanmaya ihtiyacı olduğu, kim kimin gölgesinde, kim kimin itibarını sarsar, kim hayalperest hususunu takdirlerinize bırakıyorum.

" Ay vakti gelmeden doğmaz!"

Fark edilmek gibi bir derdim yok, hiperaktif, sürekli üreten, alanına sahip bir eğitimciyim.

Kime nasıl hareket etmesini bilen, kaderimle öz güvenim tam...

Sayfamızdaki fotoğraflar nasip olan anların nişanesi olup, hiçbir makama şahsi isteğim için gitmedim, Rabbim de nasip etmesin.

Sizden biriyim, aile hayatı net, adresi, işi belli bir insan olarak, yakından tanıyanlar yetiyor ömrüme...

Birileri hakkımda olumsuz konuşup, şahsıma önerilecek mevki, makama engel olma nedeni ideolojik, hasta ruhlu olmasından kaynaklıdır.

Ekipleri içerisinde olmamı tebliğ eden amirlerim kıymetlimdir. Kendileri ile çalışmak onurdur, lakin öğretmenlik mesleğim dışında idarecilik, geçici görevlendirme, farklı pozisyon düşünmüyorum.

Hedeflerimde TBMM var ve bu yolda dirilişimi netleştirdim. Hedeflerime ilerlerken özgürlüğü seviyor, sanatsal faaliyetlerim ve sevdiklerim vazgeçilmezimdir.

Nasip ve kader gayrete aşıktır.

İnsanoğlunu tanımak başkasının lafı ile olmaz!

Yanlış yapan bireyler bilsin ki, hukuki süreç haktır ve bu hakkımı kullanmaktan korkmam!

İnsanların hakkımda ne düşündükleri, hileleri zerre umurumda değil. Hak edene layık olanı yaşatan Rabbimiz var, birde yasalar var.

Duam belli, duyan belli, gerisi takdiri ilahi diyor, yolcu yolunda gerek!

Sevenlerime, değer verenlere şükranlarımla

Sultan Özateş

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner28

“”