Siyasi partilerin Yüksek seçim kuruluna adaylarını bildirmesiyle birlikte, çeşitli partilerden aday adayı olup aday gösterilmeyenlerde teşekkür ettiler.

Siyasi partilerin aday listeinde yer almayan binlerce aday adayı sosyal medya hesaplarından kendilerinegösterilen ilgi alakadan dolayı teşekkür ederken, bazı aday adalarıda listede yer almayınca listelere tepki göstererek partilerinden istifa ettiler. 

Kahtasiyasetinin renkli simalalrından biri olan AK Parti milllet vekili aday adayı Ömer Yılancı'da partili olarak üzerine düşeni yaptığına dikkkat çekerek sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı.

Ömer Yılancı 'ÜZERİMİZE DÜŞENİ LAYIKIYLA YAPTIĞIMIZA İNANIYORUZ'

31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimlerde Belediye Başkan aday adaylık müracaatımızı

Yapmak üzere gönüldaşlarımızla birlikte Ak Parti ilçe teşkilatımıza yürüyoruz.

7 Haziran 2015 Genel seçimlerinde yeniden start vererek Ak partimizin çıtasını yükseltmek için bir aday gibi değil bir teşkilat gibi durmadan yorulmadan dağ taş demeden çalıştık ve seçim sonuçları Allah'a şükür yüzümüzü güldürdü.

daha sonra 3 kasım 2015 erken genel seçimleri aynı şekilde dur durak demeden yeniden partimizin başarısı için çalıştık ve aynı şekilde zaferle sandıklardan çıktık. akabinde 16 Nisan 2017 'de yapılan başkanlık Referandumunda aynı aşk ve şevkle seçim sürecini yürütüp ilçemizde güçlü bir şekilde sandıklardan çıktık.

Referandumdan hemen sonra ara vermeden hedef 2019 yerel seçimleri deyip çalışmalarımızı aralıksız devam ettirdik ilçede onlarca kez girmediğimiz

cadde sokak mahalle iş yeri esnaf kalmadı yani kısaca ilçemizde defalarca sıkmadığımız el almadığımız günül ve çayını içmediğimiz esnaf duasını almadığımız yaşlı hasta garip guraba kalmadı.

bu arada yeniden ülkemizde 24 haziran 2018 erken genel seçim kararı alınınca sloganımızı değiştirip ilk hedef 24 Haziran seçimleri deyip yeniden yollara koyulup seçim çalışmaları ve partimizi canhıraş bir şekilde anlatık ALLAH'A şükür yeniden zaferle sandıklardan çıktık.

Genel seçim biter bitmez bizler arkadaşlarımızla birlikte yerel seçim çalışmalarımızı aralıksız devam ettirdik ve partimiz kasım ayında belediye başkan aday adayı müracaatlarını almaya başladı bizim uzun süreli yaptığımız seçim çalışmalarının ürünü olarak resimde görüldüğü gibi halkımızla birlikte ilçe teşkilâtımıza giderek aday adayı müracaatımızı gerçekleştirdik. Eminim ki süre içerisinde yapılan anketlerde halkımız güçlü bir şekilde arkamızda durmuştur. sokakta cadde de bize gösterilen teveccühten zaten görülmektedir. bu konuda halkımıza sonsuz şükranlarımı arz ediyoruz…

Bundan sonra taktir sayın Cumhurbaşkanımıza ve genel merkezimize aittir İNŞALLAH bu hafta sonuna kadar sonuçlar netleşir. Bu konuda genel merkezimizin en sağlıklı kararı ve halkımızın istediği adayı tespit etmesinden hiç şüphemiz yoktur.

Bu yazıyı yazma sebebimiz halkımızın ve bizlere gönül vermiş olan dostlarımızın süreçle ilgili yoğun telefonları ve bizzat gelip öğrenmek istemeleri üzerine hem yaşadığımız süreci hem de gelinen noktayı ve gelişmeleri aziz hemşehrilerime paylaşma gereği duyduk.

Yüce Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşAllah…

bütün hemşehrilerimizden dua bekler saygılarımızı hürmetlerimizi arz ederiz…

Ömer Yılancı

AK Parti Adıyaman 

Milletvekili Aday adayı

İstanbulda muhtarlar dernekbaşkanı olarak hizmetleriyle gündemdeolan Murat Hakverdi'de sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı ..

Teşekkür

Kıymetli dostlarım, milletimize hizmet yolunda bir çok alanda hizmet edebilme mutluluğuna nail oldum elhamdülillah çok şükür. Bismillah diyerek AK PARTİ İstanbul 2. bölge milletvekili aday adayı oldum. Listeye girmem nasip olmadı Rabbim hakkımızda hayırlısını kılsın inşallah. Bu süreçte gerek sivil toplum örgütleri ve yerel basındaki kıymetli dostlarımız gerekse muhtarlar camiam, değerli işadamı dostlarım ve mahallelim, geçmişten bugüne kadar siyasette birlikte görev aldığım kıymetli dostlarım, büyüklerim ve benim gizli kahramanlarım dua ve manevi destekleriniz için çooook teşekkür ediyorum hepiniz iyi ki varsınız. 14 Mayıs gecesine kadar seferber olacağım ve davam için kapı kapı gezeceğimi taahhüt ederim.

Memleketimiz ve Ülkemiz için hayırlı olsun.

Aday olan herkese başarılar dilerim.

Murat Hakverdi

AK Parti İstanbul 2.bölge

milletvekili aday adayı

------

Gönül Dostlarım.

Ülkemize ve İstanbullu hemşehrilerimize hizmet etmek için,elimizi taşın altına koyduk.
Sonradan adaylıktan çekildik.
Ya nasip dedik .
Bu süreçte arayan soran bütün dostlarıma teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle belirlenen Milletvekili adaylarımıza başarılar diliyor; aday adaylığı sürecinde desteklerini esirgemeyen tüm dostlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Cumhurbaşkanlığı ve TBMM seçimlerinin; ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Gökhan Bayram

AK parti aday adayı