1 gün önce AKTÜEL

‘Gecenin Efendisi’ radyo programı ve ‘Yolcu Yollarda’ gezi programıyla Türkiye’nin ilk gezi programcılarından Yusuf Özpolat yeni dönemde Gözdetv'de

1 gün önce AKTÜEL

15 Temmuz 2016 hain darbe girişiminin sekizinci yılında Tüm Türkiye'de olduğu gibi Demokrasi nöbeti Sakarya'nın Akyazı ilçesinde de devam etti.

1 gün önce SİYASET

Biz kadim bir devletiz. Devletimizin gelenekleri var. Hangi coğrafyada egemenliğimiz olmuş ise oraya adalet götürmüşüz. Hizmet götürmüşüz. Esenlik götürmüşüz.

2 gün önce AKTÜEL

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü tarafından Adıyaman Havalimanı’nda Haziran ayında, iç hat yolcu trafiği 32 bin olduğu söylendi

2 gün önce GÜNDEM

Vali Osman Varol, 15 Temmuz dolayısıyla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından oluşturulan platformu ziyaret ederek, 'Anı Defterini' doldurdu.

3 gün önce EKONOMİ

Cari işlemler açığı 2024 yılı Ocak-Mayıs döneminde ise bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla %53,0 oranında azalışla 17,6milyar dolar olarak kaydedilmiştir.

4 gün önce GÜNDEM

Adıyaman’da yayın hayatında bulunan 6 Radyonun temsilcileri topluca karar alarak, meslek kuruluşu olarak GAP gazeteciler birliğine törenle katıldılar.

4 gün önce GÜNDEM

Türk dünyasının yaşayan efsanesi, Kırım Tatar halkının millî lideri, Ukrayna Milletvekili Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu’nun ağabeyi Anafi Cemilev vefat etti

5 gün önce GÜNDEM

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Adıyaman'da yaptığı açıklamada 2025 yılı sonuna kadar teslim edilmeyen konut ve işyeri kalmayacak

6 gün önce SİYASET

Adıyaman belediye başkanı Av. Abdurrahman Tutdere Tutuklu bulunan CHP eski il başkanı Müteahhit Burak Binzet'in Kaçma şüphesi olmadığını söyledi.

Popup Beyaz.Net