Mehmet Canbek: Bazı belediye başkanları gazeteci meslektaşlarımıza mobing uyguluyor Mehmet Canbek: Bazı belediye başkanları gazeteci meslektaşlarımıza mobing uyguluyor

Ziyarette Adıyaman İnternet Gazetecileri Cemiyeti'nin (İGC) önemine değinerek yapılan çalışmalar hakkında konuşan Polat,"Milletvekilliği seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ile Adıyaman'dan milletvekili adayı oldum. 5. sırada olmama rağmen var gücümüzle gece gündüz, köy köy, kapı kapı gezerek Allah’a çok şükür başarılı bir sonuç alarak oyumuzu artırdık, çalışır gibi gözükmedim, gerçekten çalıştım. Malumunuz bir deprem sonrası seçime gittik, vatandaşlarımıza bizleri destekledikleri için de teşekkür ediyorum. Adıyaman’ın yeniden inşası ve vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için hep sahadayım. Vatandaşlarımız şundan emin olsunlar AK Parti iktidarı var oldukça Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın destekleri, milletvekillerimizin ve bürokratlarımızın gayreti ile memleketimizi eski halinden daha iyi bir konuma getireceğiz’ dedi. Evet, milletvekili seçilemedim ama Vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğim"

Sakarya Bölge Müdürü olarak görev yaptığı süreç içerisinde her vatandaşına evini açtığını söyleyen Başkan Akbilek,"Sayın Ziya Polat'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Ziya bey Bölge Müdürlükleri görevinde kapısını çalan her vatandaşa evinin kapısına kadar açan bir insan hemşehrilerinin sorunlarını sıkıntılarını kendi derdi gibi gören kısacası derdimizle dertlenen bir bürokratımız kendisine buradan teşekkür ediyoruz. Bizler cemiyet olarak her seçimde olduğu gibi sahayı analiz ederek çalışmaları yakından takip ettiğimizi belirtmek isteriz. Her zaman olduğu gibi bu seçimde de gelenek değişmeyerek sahanın atmosferini yerinde dinleyerek Ziya bey 5'inci sıra milletvekili adayı değil de birinci sıra adayı gibi çalıştığını gördüğümüzü belirtmek isteriz. Ziya bey Adıyaman'ın sevilen bir barokta ünvanını taşıdığını söylemeden geçmeyeceğim ve Ziya beyin acilen görev verilmesi gerekmektedir. Adıyaman'ın en çok ihtiyacının olduğu anda büyük görevler üstleneceğinden eminim. Bu anlamda kendisine başarılar dileyerek Adıyaman için elini değil gövdesini taşın altında koyacağından hiç şüphemiz yoktur. Önümüzdeki dönemlerde şehrin yeniden inşa edilmesi konusunda istifade edilecek bir isim bu isimlerinden değerini bilmemiz gerekiyor"