Bizim pınar Okul müdiresi Hamide Korkmaz çocuklarının sosyal gelişimi için faydalı gördüğümüz etkinliğimize katılım ve ilgi bizleri mutlu etti dedi.

Sayın Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun'un katılımıyla gerçekleştirdiğimiz etkinlikte, çevremizdeki değişimi gözler önüne serdik. Sıfır atık felsefesiyle küresel ısınmaya dikkat çekerek çevre dostu bir yaşam tarzını teşvik ettik. Kardeş okul projesi kapsamında 150'den fazla okul öncesi öğrencimiz, özenle hazırlanmış kostümleriyle bu yürüyüşte yer aldı. Katılım sağlayan tüm öğrenci ve velilerimize gönülden teşekkür ederiz. 

Öğle arası saat:12.00 de Mimar sinan parkı kavşağında toplanan Bizim pınar, Bahar anaokulu öğrencileri ve velilerinin taşıdığı dövizlerle sıfır atık çağrısında bulunan çocuk yürüyüşü vatandaşların takdir ve alkışıyla desteklendi. 

GAP gazeteciler birliği 2023 yılını Başkonuş’ta  değerlendirdi GAP gazeteciler birliği 2023 yılını Başkonuş’ta değerlendirdi

Hükümet binası önünde il milli eğitim müdürü Ali Tosun tarafından karşılanan öğrenci ve velilere, İl milli eğitim müdürü Ali Tosun teşekkür etti.

Ailelelr ve öğrencilern hatıra resmi verdikleri toplantı Hükümet binası önünde son buldu.

Haber: GAP olay