Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Gaziantep’te, Gaziantep Adıyamanlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinde yaptığı konuşmada Hemşehrilerimin hizmetindeyim dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın başkanlığında gerçekleşen ziyarete, Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Latif Karadağ, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve beraberindeki heyette eşlik etti.

Doğan: HER ZAMAN MEMLEKET ÖZLEMİ ÇEKİYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Adıyamanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Doğan, “Bizler Gaziantep’te yaşayan Adıyamanlılar olarak her zaman memleket özlemi çekiyor ancak doğduğumuz topraklara yakın olduğumuz için bağlarımız hiç kopmadı. Buna rağmen Gaziantep’te yaşayan Adıyamanlılar olarak her hafta dernekte toplanıyor, birbirimizi görüyor ve sohbet ediyoruz. Sorunu olan hemşerimize yardım etmek için hepimiz güçlerimizi birleştiriyoruz. Sağ olsun Gaziantep’te yerel yönetimler ve bürokratlarla aramız iyi. Her zaman ziyaretlerine gidiyoruz. Onlar da bizleri fırsat buldukça ziyaret ediyor. Bugün ilimizin gururu TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ve beraberindeki çok değerli heyeti derneğimizde misafir etmekten büyük bir mutluluk duyduk. Kendisine ve ziyaretimize gelen tüm Gaziantep bürokratlarına ve politikacılarına da ayrı ayrı teşekkür ederiz” dedi.

Aydın: BÜTÜN ADIYAMANLILARIN HİZMETİNDEYİM

Türkiye’nin dört bir yanında Adıyamanlıların güzel bir dayanışma içerisinde olduklarını ve sosyalleştiklerine dikkat çeken TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, ise nerede olduğunun önemi olmadığını söyleyerek, bütün hemşerilerinin hizmetinde olduğunu söyleyerek, yaptıkları çalışmalardan bahsetti.

AK parti Gaziantep milletvekili Mehmet Erdoğan'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Gaziantep-Adıyaman arasındaki sıcak ilişkilere vurgu yaptı.

Adıyamanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Doğan ve Adıyamanlılar TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’a üzerinde adı ve soyadı yazılı Gaziantep Baklavası ikram ederek hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Dernek yöneticileri ve üyeler ziyaretten dolayı mutlu oldular heyet üyeleriyle hatıra resmi verdiler.

Kaynak:gapolaygazetesi

Editör: Zeynel abidin Kıymaz