Hafta sonu Adıyaman'da AK parti belediye başkan adayları tanıtım törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gördüğü ilgiden memnun ayrıldı. 

Tutdere ve Gülpınar  GAP'ta Geleneği Bozdu Tutdere ve Gülpınar GAP'ta Geleneği Bozdu

AK parti teşkilatının moral bulduğu ziyaret sonrası AK parti Adıyaman milletvekili Mustafa Alkayış bir mesaj yayınlayarak Adıyaman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı bağrına bastı dedi.

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Av. Mustafa ALKAYIŞ, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 8 Şubat 2024 tarihinde kalıcı deprem konutlarının anahtar teslim töreni ve ilçe belediye başkan adayları tanıtım toplantısı amaçlarıyla Adıyaman’a yaptığı seyahatin çok verimli geçtiğini ve Adıyamanlı kardeşlerimizin her zaman olduğu gibi Sayın Cumhurbaşkanımıza büyük bir sevgi gösterisinde bulunduğunu söyledi.
 
Ak Parti Adıyaman Milletvekili Avukat Mustafa ALKAYIŞ, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve aynı zamanda Ak Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın 08 Şubat 2024 tarihinde ilimize gerçekleştirdiği ziyaretin Adıyamanlı hemşehrilerimiz tarafından büyük bir ilgi ve sevgiyle takip edildiğini; halkımızın Sayın Cumhurbaşkanımızı Adıyaman’a iniş yaptığı havaalanından törenlerin düzenleneceği Adıyaman Üniversitesi Kapalı Spor Salonu’na kadar yol boyunca âdeta bir insan selini andırırcasına büyük bir coşkuyla karşıladığını ifade etti. Gerek 14 Mayıs 2023 gerekse 28 Mayıs 2023 tarihlerinde iradelerini sandığa yansıtan Adıyamanlı hemşehrilerimizin Ak Partimize, Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakımıza yüksek oranlarda desteklerini ortaya koyduğunu söyleyen Milletvekili Alkayış, Sayın Cumhurbaşkanımızın yoğun programına ve çetin hava koşullarına rağmen Kâhta ve Sincik ilçelerimizi ziyaret ederek aziz vatandaşlarımızla bir araya geldiklerini belirtti.
 
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın 6 Şubat depreminden sonra Adıyaman’da yapımına hızla başlanan ve çok kısa süre içinde yani 1 yıl içerisinde tamamlanmış olan 2800 adet kalıcı konutumuzun anahtarlarını vatandaşlarımıza teslim ettiğini söyleyen Milletvekili ALKAYIŞ, Sayın Cumhurbaşkanımızın depremzede kardeşlerimizin bir an önce kalıcı konutlarına yerleşmeleri için ortaya konan çalışmaların aralıksız olarak devam edeceğini söylediğini ifade etti. Alkayış, Sayın Cumhurbaşkanımızın son depremzedenin de kendi kalıcı konutuna yerleşene kadar çalışmalarının kararlılıkla süreceğini; şehrimizin altyapı, üstyapı ve imarı için her türlü gayreti ortaya koyacaklarını belirttiğini söyledi. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için Ak Parti Adıyaman ilçe ve belde belediye başkan adaylarının tamamını kamuoyuna duyurduğunu söyleyen Milletvekili ALKAYIŞ, Adıyamanlı vatandaşlarımızın her zaman olduğu gibi bu seçimde de başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Cumhur İttifakına tam destek vereceğine inandığını belirtti.

ADIYAMAN CUMHUR İTTİFAKINA TAM DESTEK VERECEKTİR
 
Sayın Cumhurbaşkanımızın Adıyaman için çok büyük bir önem arz eden Çelikhan-Adıyaman,  Sincik-Kâhta ve Sincik-Malatya karayollarının yapımı müjdesini verdiğini belirten Milletvekili ALKAYIŞ, bir yandan çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini, diğer yandan Adıyaman’a yaptığı ziyarette Sayın Cumhurbaşkanımızı adeta bağrına basan saygıdeğer vatandaşlarımıza en kalbî duygularla teşekkürü bir borç bildiğini söyledi.

Haber: GAP olay