Sultangazi Belediyesi’nin, ilçede 11 Ayın Sultanı’nı Ramazan ayının dolu dolu geçmesi amacıyla özel olarak hazırladığı Ramazan Kardeşliği proğramları yoğun ilgi görüyor.

Sultangazi Belediyesi’nin, ilçede 11 Ayın Sultanı’nı dolu dolu geçirmek amacıyla özel olarak hazırladığı Sultangazi'de Ramazan Kardeşliği Etkinlikleri yoğun katılımla devam ediyor.

Etkinlik alanında, ilçede en yoğun nüfusa sahip 29 ile verilen stantlarda Adıyaman standı dolup dolup taşmakta. Her akşam farklı bir Adıyaman derneğinin ev sahipliği yaptığı alanda, dün akşam misafirleri ağırlayan ASİAD (Adıyaman Sanayici Ve İşadamları Derneği) Adıyamana has yöresel ikramlarla misafirlerini ağırladı. Etkinlik alanını ziyaret eden Adıyaman'lıların gururu Profesör Doktor Abdurrahman Bakır Adıyamanlıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Hemşehrilerinin acı ve tatlı gününde her daim yanında olan Bakırı hemşehrileri bir an yalnız bırakmadılar.

Profesör Doktor Abdurrahman Bakır proğramlara olan ilgi nedeniyle memnuniyetini dile getirerek “Öncelikle Sultangazi Belediye Başkanı hemşehrimiz Av. Abdurrahman Dursuna, Adıyaman Sanayici Ve İşadamları Derneği Başkanı Mehmet Doğana ve her zaman gurur duyduğum Adıyamanlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Haber:GAP olay