Kahta devlet hastanesinde ki görevinden istifa ederek, Kâhta’da özel kadın ve doğum polikliniği açan Op.Dr.Mehmet Salıcı ‘bölgenin özel sektörce yatırıma ihtiyacı vardı ve bu nedenle bu yatırımı yaptık’ dedi.

Özel kadın ve doğum polikliniğinin açılışı nedeniyle, açılışa katılamayan GAP gazeteciler birliği genel başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, beraberinde genel başkan danışmanı Sait Akbaş’la Op.Dr.Mehmet Salıcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bakan Karaismailoğlu Üzeyir Peygamber Türbesini ziyaret etti Bakan Karaismailoğlu Üzeyir Peygamber Türbesini ziyaret etti

Ziyarette Dr. Salıcı devlet hastanesinde çalıştığı dönemde günde 100 hastaya bakma durumunda kaldığını ve hastalara yeterli zaman ayrılamadığı için, Kâhta ilçesinde özel poliklinik yatırımı ihtiyacı görüldü ve bu ihtiyacı karşılamak için bu yatırımı yaptık.

Polikliniğimiz Kâhta, Samsat, Sincik ve Gerger ilçelerimizi oluşturan yaklaşık 200 bin nüfusun ihtiyacına cevap vermeye çalışıyoruz.

Kıymaz: Sağlık yatırımlarını önemsiyoruz

Ziyarette GAP gazeteciler birliği genel başkanı Zeynel Abidin Kıymaz ’da bölgeye birçok alanda yatırımlar yapılıyor. Sağlık alanında ve eğitim alanında yapılan yatırımları fazlasıyla önemsiyoruz. Kahta ilçemizde önemli bir ihtiyaca cevap verecek yatırımı için Op.Dr. Mehmet Salıcı beye teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum

Haber:gapolaygazetesi.com