Siverek eşrafından İş insanı Hakan ALHAS’ın oğlu Eyüp Gafur ALHAS ile Şanlıurfa Barosu güzide mensuplarından Avukat Ferhat KARATAŞ’ın kızı Müzeyyen Gizem KARATAŞ, Şanlıurfa’ da düğün gibi bir nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı atmış oldular.

Siverek’in başarılı çiftçilerinden olan İş adamı – Psikolog Gafur ALHAS ve İç Mimar Müzeyyen Gizem KARATAŞ çiftinin dillere destan düğün gibi nişan törenine katılan seçkin davetliler unutulmaz bir gece yaşayarak çiçeği burnunda çiftlerin mutluluğuna ortak oldular.

09.10.2023 Pazartesi düzenlenen nişan törenin de sahne alan müzisyen Nil ÇAÇAN ve ses sanatçısı Latif DOĞAN sergiledikleri sahne performanslarıyla nişan törenine katılan davetlilere muhteşem bir gece sundular.

Vali Alper Tanrıseven Vatandaşın Gönlünde Taht kurdu Vali Alper Tanrıseven Vatandaşın Gönlünde Taht kurdu

Çiçeği burnunda çiftin nişan yüzüklerini ise, aile büyüğü olarak Siverek Ziraat Odası Başkanı ve Bucak aşiret reisi Ahmet Ersin BUCAK takarak gençleri tebrik etti.

KARATAŞ ve ALHAS ailesi;  bu önemli ve mutlu günümüze uzaktan yakından, yurt içinden ve yurt dışından iştirak ederek bizimle birlikte bu heyecana ortak olan tüm davetliler başta olmak üzere gerek tebrik mesajı yayınlayarak ve gerekse telefonla duygumuza ortak olan kıymetli dost ve akrabalarımıza teşekkür ediyoruz, dediler.

Bizde GAP OLAY gazetesi  olarak kıymetli KARATAŞ VE ALHAS ailesine hayırlı olsun diyerek çiçeği burnunda çifti tebrik ediyoruz.

Haber: Mustafa Saim AYHAN

(Gapolay gazetesi)

Editör: Zeynel abidin Kıymaz