Türkiyenin dört bir yanına yaptığı yatırımlarla ülke ekonomisine canlılık katan Erdemoğlu holding, yaptığı bağış ve yardımlarla'da göz dolduruyor.

Memnleketi adıyaman ve Besni ilçesi başta olmak üzere bir çok kente okul dersane spor salonları yapan Erdemoğlu Holding bu faaliyetleriyle de önde.

Toplumun sosyal alanda ihtiyaç duyduğu birçok hayra vesile olan Erdemoğlu Ailesi yatırımlarını 2024 yılında da sürdürüyor.

Adıyaman merkezde daha önce üç önemli projeye imza atan Erdemoğlu Holding son olarak 56 Adet Lojman inşaatına başladı.

Adıyaman’da 24 derslikli Mehmet Erdemoğlu İlkokulu, 6 Derslikli Servi Erdemoğlu Anaokulu ve Taziye Evi yaptıran Erdemoğlu Holding son olarak Adıyaman Üniversitesi için 56 Adet Lojman inşaatına başladı.

Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Merinos A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu, “Erdemoğlu Holding olarak inandığımız en önemli şeylerin başında ‘Değerlerimiz’ geliyor. Bu sorumluluk bilinci ile ülkemizin dört bir yanına, Gaziantep’e, Adıyaman ve Besnimize önemli yatırım ve projeler gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra sosyal sorumluluk projelerimizi de bir bir hayata geçiriyoruz. Babamız Merhum Mehmet Erdemoğlu’nun çizdiği bu yolda güzel ülkemizin geleceğine daha güçlü yatırımlarla devam ediyoruz.

Bugüne kadar, hizmete açtığımız okullar, camiler, kreşler, köprüler, fakülte, sağlık ocakları, yurtlar, taziye evleri, spor kompleksleri ve daha birçok hayır işlerine yeni halkalar eklemeye devam ediyoruz.

BESNİ’DE HUZUR EVİ, EMNİYET VE JANDARMA LOJMANLARI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Besni’de yapılacak 1000 Konutun yanı sıra, Huzurevi, Jandarma ve Emniyet lojmanları için proje çalışmaları başladı. Önümüzdeki günlerde imzalanacak protokolün ardından inşaat çalışmalarına başlayacağız.

BESNİ DEVLET HASTANESİ EK BİNASI HAFRİYAT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Besni Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası otopark alanı hafriyatı ve çevre düzenlemesi çalışmaları devam ediyor. Yaklaşık 6 Milyon TL tutarındaki çalışmalar yakın zamanda tamamlanacak

BESNİ MESLEK YÜKSEKOKULU VE LOJMANLARI TAMAMLANMAK ÜZERE

Ayrıca, Besni Ali Erdemoğlu Meslek Yüksek Okulu ve 28 lojman inşaatı devam ediyor. Meslek Yüksek okulumuz programda herhangi bir aksaklık olmadığı takdirde 2024-2025 eğitim ve öğretim yılında eğitime başlayacak.

TAZİYE EVİNİ ADIYAMAN’A KAZANDIRMIŞTIK

Adıyaman merkezde de önemli projeleri birer bire hayata geçiriyoruz. 600 m2 alana sahip kadın ve erkek olmak üzere iki bölünden oluşan taziye evini Adıyaman’a kazandırmıştık.

MEHMET ERDEMOĞLU İLKOKULU İNŞAATI DEVAM EDİYOR

Akabinde, zemin+3 Kattan oluşan 24 derslikli Mehmet Erdemoğlu ilkokulunun inşaatı devam ediyor. Okulumuzu 2024-2025 Eğitim öğretim yılına yetiştirmeyi planlıyoruz.

SERVİ ERDEMOĞLU ANAOKULU İNŞAATI DEVAM EDİYOR

Zemin +1 kattan oluşan 6 derslikli Servi Erdemoğlu Anaokulu inşaatı da devam ediyor. Bu okulumuzu da 2024-2025 Eğitim öğretim yılına yetiştirmeyi planlıyoruz.

56 LOJMAN İNŞAATINA BAŞLANDI

Son olarak ta Adıyaman Üniversitesi için 56 Adet Lojman inşaatına başladı.

Ali ve İbrahim Erdemoğlu ismi ile 2 Bloktan oluşacak lojmanların yapımına başladık.

Lojmanlar, her blok Bodrum + Zemin + 6 kat olacak şekilde projelendirildi. Her katta dört daire bir blokta 28 daire olacak. ‘ Blokta toplam 56 daire olacak. Daireler 3+1 ve 176m2 brüt, 146 m2 net alana sahip olacak.” Dedi.

Bakan Özhaseki: ‘Hakkımız helal olsun’ deyinceye kadar buradayım Bakan Özhaseki: ‘Hakkımız helal olsun’ deyinceye kadar buradayım

Yatırım, proje ve hayır işlerinin şartlar uygun olduğu zaman devam edeceğine vurgu yapan Ali Erdemoğlu, Babamız Mehmet Erdemoğlu’nun ilkeleri ve ışığında yürümeye devam edecek, insanımıza, devletimize ve bayrağımıza daima sahip çıkacağız”, dedi.

Haber: GAP olay

Editör: Zeynel abidin Kıymaz