Gölbaşı haber ajansı tarafından geçtiğimiz günlerde internet ortamında düzenlenen “ Gölbaşı ilçesinde faaliyet gösteren siyasi partilerin kadın kolları başkanları arasında en başarılı kadın kolları başkanı kimdir” anketinde 2370 oy alarak birinci çıkan Gölbaşı MHP kadın kolları başkanı Asiye Bulundu haber sitesi ve okurlarına teşekkür etti.

Bulundu gazetemize konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada 'Gölbaşı haber ajansı tarafından geçtiğimiz günlerde internet ortamında düzenlenen “ Gölbaşı ilçesinde faaliyet gösteren siyasi partilerin kadın kolları başkanları arasında en başarılı kadın kolları başkanı kimdir” anketinde 2370 oykullanarak diğer adaylar arasında 1. çıkmamı sağlayan tüm Gölbaşı halkına saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. 'dedi.

Gölbaşı gapolay gazetesi temsilcisi Murat Sofu kadınların siyasi hayat içerisinde bulunmalarının önemine dikkat çekerek şunları söyledi ' kadınlarımız her alanda başarılı ve aktif olmak durumundalar, Gölbaşı ilçemizde sosyal hayat içerisinde aktif bulunan, ticari faaliyetlerde başarı gösteren kadınların yanı sıra Siyasi hayat içerisinde yer alan kadınlarımızın çalışmalalrının takip edilip takdir edilmesi güzel bir şey.

önümüzde 2023 genel seçimleri var onun yorgunluğunu atmadan 20214 yerel seçimleri önumuze gelecek. Gölbaşılı kadınlarımız siyasette daha aktif yer almalı. Belediıye başkanlıklarına, milletvekilliğine, il genel meclisi ve belediye meclisi üyeliklerine kadınlarımızın girerek buralarda bulunmallarını arzu ediyorum' dedi.