Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, yaptığı açıklamada, belediyenin her geçen gün kurumsallaşıp önemli adımlar attığını belirterek “Kahta Belediyesi olarak bizler halkımıza daha iyi hizmet sunmak amacıyla ilçemizin en işlek yerlerinden biri olan otogar kavşağına 6 bölmeli hizmet noktası oluşturduk."dedi.

Belediyenin kurumsallaşmasına katkı sunmak amacıyla göreve başladıkları günden itibaren belediye çözüm merkezimizin alt yapısını güçlendirdiklerini ifade eden Turanlı,şunları kaydetti:

"Taleplerin alındığı ve vatandaşlarımıza mesajların gittiği çöz-mer programını kurduk. Belediyemize 444 4 498 tek hatta kavuşturduk. Belediye whatsapp talep alma hattını kurduk. Resmi web sitemizde online ödeme kolaylığı sağladık. Bunlara ek olarak vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alması için hizmet noktalarını artırmaya devam ediyoruz. Bu amaçla belediyemizin otogar kavşağında bulunan atıl durumda olan arsası üzerine 6 bölmeli hizmet noktaları oluşturuluyor. Bu hizmet noktalarında tahsilat noktası zabıta noktası ve vatandaşlarımıza şehir bilgilendirme danışma bürosu belediyemizin yürütmüş olduğu sosyal projelerinin hizmet merkezi olacak. Bu çalışmamızın ilçemize hayırlı olmasını dilerim."

Kaynak:PHA