Dağtekin: 2023 seçimleri öncesinde hedeflerimize emin adımlar ile yürüyoruz

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Partinin kurulduğu günden beri siyasetin merkezinde milletin olduğunu söyleyerek, “Siyasetimizin merkezinde her zaman milletimiz olmuştur. Milletimizin çizdiği istikamette yol yürüyoruz “dedi.

AK Partinin kapıları millete her zaman açık olduğunu söyleyen Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin,  Adalet ve Kalkınma Partisi milletin partisi olduğunu ifade etti.

"2023 seçimleri öncesinde hedeflerimize emin adımlar ile yürüyoruz"

AK Parti döneminde kentte eğitimden, sağlığa, ulaştırmadan gençlik spora birçok yatırım ve hizmet vatandaşların hizmetine sunulduğunu belirten AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, “Partimizin kuruluşundan bu yana bizim siyasetimizin merkezinde her zaman milletimiz olmuştur. Milletimizin çizdiği istikamette yol yürüyoruz. Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, encümenlerimiz, ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle teşkilatlarımız ile birlikte bir bütün olduk. AK Parti olarak 2023 seçimleri öncesinde hedeflerimize emin adımlar ile yürüyoruz. 2023 yılı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın ifade ettiği gibi Türkiye yüzyılı olacaktır. Adıyamanlı hemşerilerimiz bu kutlu yürüyüşe her zaman en büyük destek veren illerden bir tanesi olmuştur. İlimizde eğitimden, sağlığa, ulaştırmadan gençlik spora birçok yatırım ve hizmet hemşerilerimizin hizmetine sunulmuş olup, birçok yatırım ve projeler sürmektedir. Partimizin kapıları hemşerilerimize her zaman açıktır. AK Parti milletin partisidir. “dedi.

Kaynak: (PHA)