AK Parti Gölbaşı Seçim İrtibat Bürosu, sağanak yağmura rağmen miting havasında geçti. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedat Gürgen ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde AK Parti seçim irtibat bürosunun açılışına katıldı.

Gölbaşı anayol üzerinde bulunan AK parti seçim karargahı açılışı sırasında şiddetli yağan yağmura rağmen Gölbaşılılar mitin alanını terk etmedi.

BELEDİYE BİNASI İNŞAATI BAŞLADI BELEDİYE BİNASI İNŞAATI BAŞLADI

‘Beraber yürüdük biz yollarda’ şarkısını seslendiren AK partili taraftarlar ‘Başkan Hakan Toydaş’ sloganlarını yağan yağmurla seslendirdiler.

Vedat GÜRGEN: Dokuz bilim insanıyla çalışıyoruz

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedat Gürgen ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, Bakan Yardımcısı Vedat Gürgen, AK parti Adıyaman milletvekilleri Av.Mustafa ALKAYŞ, İsak ŞAN, Hüseyin ÖZHAN’la beraber AK parti Adıyaman belediye başkan adayı Ziya POLAT’ta açılışa katıldılar.

Çevre ve şehircilik bakan yardımcısı Vedat Gürgen açılış ’ta yaptığı yaptığı konuşmada, ilçede 9 bilim insanıyla çalışmaların sürdürüldüğünü, Gölbaşı  İlçede Emlak Konut'un çalışma yaptığını hatırlatarak şöyle devam etti:

"Gölbaşı'nın imara açılması için tam 1 yıldır 9 bilim insanıyla çalışmalar yapılıyor ve son aşamasına geldi. Bakanlığımıza teslim edildi. En büyük önceliğimiz tüm vatandaşlarımızın sağlıklı bir şekilde yaşamlarına devam edebilmesi. Bunun için bilimin ışığında imarda eğer bir düzenleme yapılabilecekse, bunun müjdesini şimdiden vermek isterim. Gölbaşı merkezinin sınırlı da olsa yapılaşmayla ilgili bir umut ışığımız var.

Kadim Gölbaşı'nda birlikte yaşadınız ilçenin kapatılması diye bir şey söz konusu olmayacak. Emlak konut eliyle yapılan konutları hızlı bir şekilde devam ediyor. Yani inşallah önümüzdeki haftanın içerisinde sizinle daha net bilgileri paylaşacağım. “dedi.

Ahmet AYDIN: Gölbaşı ‘nı Yeniden Ayağa kaldıracağız

Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın AK parti seçim karargahının açılışında yaptığı konuşmada  Gölbaşı ilçesinin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini, Depremlerde büyük hasar gören Gölbaşı ilçenin yeniden ayağa kalkması için mücadele ettiklerini belirterek şunları söyledi  "Gölbaşı'nın her bir problemi bizim problemimiz bileceğiz. İlçenin her bir sorunu bizim sorunumuz olacak. Bu problemi çözmek ve derde derman olmak adına emin olun gecemizi gündüzümüze katacağız.

Belediye başkan adaylarımızla el ele vereceğiz. Milletvekili arkadaşlarımızla, teşkilatlarımızla hükümetimizle, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile el ele verip Gölbaşı'nı yeniden ayağa kaldıracağız." diye konuştu.

Hakan Toydaş: Gölbaşına yakışır şekilde çalışacağız

Gölbaşı Belediye Başkan adayı Hakan Toydaş ise, seçimden zaferle çıkacaklarını belirterek, “Sağanak yağmura rağmen Gölbaşılı hemşerilerim bizleri yalnız bırakmadı. Gölbaşımızı 1 Nisan’dan sonra Ak parti belediyeciliğiyle tanıştıracağız. Önemli projelerimiz var. Gölbaşımıza yakışır bir şekilde halkımıza hizmet etmek istiyoruz.

Gölbaşı ilçemiz yaşadığı felaketin ardından oluşan sorunları bizim öncülüğümüzde çözecektir, YAPARSA AK PARTİ YAPAR ”dedi.

Programa, Adıyaman Milletvekilleri Hüseyin Özhan, Mustafa Alkayış, İshak Şan, AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Ziya Polat ve AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu ve partililer katıldı.

Haber: GAP olay