Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi Karaköprü Belediyesporu ziyaret ederek kulüp çalışmalalrı hakkında bilgiler aldı.

“ Karaköprü Belediyespor’un arkasında olacağız”

Şanlıurfa’nın merkez ilçe Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ahmet Aksoy ile birlikte Karaköprü Belediyespor’u ziyaret ederek kulübe desteğini iletti.

Başkan Nihat Çiftçi, şampiyonluk mücadelesi veren kulübün arkasında duracaklarını belirtti.

Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, göreve başlar başlamaz ilçenin her alanıyla ilgilenip sorunların çözümü için çalışmaya başladı.

Başkan Nihat Çiftçi, TFF 3. Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Karaköprü Belediyespor Kulübünü iş insanları Feridun Geçgel ve Kemal Saraçoğlu ile birlikte ziyaret etti.

Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediyespor yönetiminden kulübün durumuyla ilgili bilgi alırken, değerli iş insanlarıyla birlikte şampiyonluk mücadelesi veren kulübün her anlamda arkasında duracaklarını söyledi.

Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ziyaretin ardından bir açıklama yaparak, Karaköprü Belediyespor’un Şanlıurfa ve Karaköprü için önemli bir değer olduğunu belirtti ve kulübün başarısı için çalışacaklarını dile getirdi.

Spor Köyü'nde ilk maç Spor Köyü'nde ilk maç

Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “Karaköprü Belediyespor’umuz şu anda ikinci lige yükselme mücadelesi veriyor ve burada kulübümüzün durumunu değerlendirdik. Şu anda futbolcularımız bayram tatilinde ancak geldikleri zaman onlarla da bir araya geleceğiz ve kalan iki maçı kazanıp şampiyon olmaları için desteğimizi sunacağız. Tüm imkânlarımızla kulübümüzün arkasında olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın, bayramdan hemen sonra planlamalarımız başlayacaktır. Buradan kulüp yönetimimize emekleri için teşekkür ediyorum, kulübümüzün yanındayız hiç merak etmesinler” diye konuştu.

Karaköprü Belediyespor ziyaretinde Başkan Nihat Çiftçi’ye Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ahmet Aksoy, Astor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Geçgel, Saraçoğlu Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Saraçoğlu ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

Haber: GAP olay

Muslum Abacı-Şanlıurfa