Adıyaman'ın Sincik ilçesinde, Sincik Kaymakamı Yunus Emre Bozkurtoğlu, Sincik'e bağlı köy okullarındaki incelemelerinde hediyeleriyle çocukları sevindirdi.

Aksu Köyü Şehit Yusuf Çoban İlkokulu'nu ziyaret eden Kaymakam Bozkurtoğlu, öğrencilerle yakından ilgilenerek hediyeler dağıttı.

Sincik Kaymakamı Yunus Emre Bozkurtoğlu, okul ziyaretleri kapsamında Sincik'e bağlı Aksu Köyü, Hümer Mezrası İlkokulu'nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Ziyaret esnasında okulun genel durumu hakkında detaylı bilgi alan Kaymakam Bozkurtoğlu, öğrencilerle yakından ilgilenip hediyeler dağıttı.

KONTEYNER KENTLERDE YAŞAYAN KADINLARA KANSER EĞİTİMİ KONTEYNER KENTLERDE YAŞAYAN KADINLARA KANSER EĞİTİMİ

Arıkonak Köyünü de ziyaret eden Kaymakam Bozkurtoğlu'na, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Abuzer Arslan ve kurum amirleri eşlik etti. Köy meydanında, Köy Muhtarı Mehmet Işık ve köylü vatandaşlar tarafından karşılanan Kaymakam Bozkurtoğlu, köylülerle sohbet edip, köy halkı ve muhtardan köy ve köylülerin sorunları hakkında bilgi aldıktan sonra beraberindeki heyetle birlikte Sakız Köyü İlkokulunu ziyaret etti.

Kaymakam Bozkurtoğlu, okulda yaptığı incelemelerde, okulun genel durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sınıfları da ziyaret eden ve öğrencilere sorular sorup sohbet eden Kaymakam Bozkurtoğlu,  burada yine öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı.

Kaynak : PHA

Editör: Zeynel abidin Kıymaz