Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın koordinesinde Adıyaman Belediyesi, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası ve Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ) ile Adıyaman’ın kalkınması üzerine geniş kapsamlı ‘Adıyaman Kalkınma Stratejileri' konulu toplantı yapıldı.

Adıyaman Belediyesi, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası ve Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ) işbirliğiyle önemli projeler için adımlar atıldı.

Adıyaman’ın kalkınması ve önemli projelerin gerçekleştirilmesi adına Adıyaman’a gelen Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ) yetkilileri; Adıyaman Belediye Başkan Yardımcısı, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, Adıyaman Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Sivil Toplum Kuruşları ve Sendikaların katılımlarıyla ‘Adıyaman Kalkınma Stratejileri’ konulu toplantı düzenledi.

Suriye sınırında 14 PKK/YPG'li terörist etkisizleştirildi  Suriye sınırında 14 PKK/YPG'li terörist etkisizleştirildi 

Toplantı esnasında Adıyaman için hangi projelerin daha faydalı olabileceği konusunda misafirlerden de fikir alarak değerlendirmelerde bulunan Adıyaman Belediyesi, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası ve Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ), Adıyaman’ın çok daha iyi yerlere geleceği projeler için yeşil ışık yaktı.

Haber: GAP olay

Editör: Zeynel abidin Kıymaz