#belediye başkanı Haberleri

#belediye başkanı haberleri ve güncel #belediye başkanı gelişmeleri, #belediye başkanı ile ilgili tüm video, #belediye başkanı fotoğrafları ve #belediye başkanı haberleri Gap Olay Gazetesi - Yürek soğutan gazete' Haber Gündem, Spor, Ekonomi, Eğitim, Sağlık, Siyaset sitemizde


AKTÜEL

Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen ‘Halk Bayramlaşması’nda hemşehrileriyle bir araya geldi.

Yaşam

Kasım Gülpınar belediye sosyal tesislerinde belediye personeline yapılan indirimden engelli ve emeklilerinde faydalanacağı müjdesini verdi.

AKTÜEL

Adıyaman Belediye Başkanlığına seçilen Av. Abdurrahman Tutdere, düzenlenen törenle belediye mührünü teslim alıp göreve başladı.

GÜNDEM

Başkan Korkut “İlçemiz Türkiye genelinde Cumhurbaşkanı’na verdiği destekle gündeme gelen bir yerdir. Bu nedenle Cumhurbaşkanımız iki defa ziyaret ettiler..

SAĞLIK

AK Parti Adıyaman Milletvekili Avukat Mustafa Alkayış, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç , Hastane Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Şirik'i...

AKTÜEL

Adıyaman belediye başkanı Süleyman Kılıç 2024 yılının hayırlı bir yıl olmasını diledi.

SİYASET

Samsat Belediye Başkanı Halil Fırat, Çukurova'da ihraç fazlası narenciyeyi üreticiden satın alarak, Adıyaman'da depremzedelere dağıttı.

EKONOMİ

Adıyaman Eski hükümet binası yerine inşasına başlanan Kent Meydanı Projesi’nde çalışmalar hızla devam ediyor.

SİYASET

Samsat belediye başkanı Halil Fırat billboard reklamları ve ağırlama giderlerini kendi cebimden ödüyorum dedi

Popup Beyaz.Net