Mithat SOLGUN

Mithat SOLGUN

Tüm Makaleleri

YAZAR

Saniye ATEŞ CHP GENEL MERKEZİNDE

CHP Genel başkan Özgür ÖZEL’e şöyle demiş; “Oğul benim kimsem yok. Oğlumun katillerini bulun. Cinayetin üstünü kapatmaya çalışıyorlar.”

SOKAK KÖPEKLERİ…

Sürüler halinde sokak köpekleri var. Bizim Adıyaman'da da şehrin en merkezi yeri olan Sümer meydanının kaldırımlarında bile devamlı 5-6 köpek görmek mümkün…

Suçluların Canı Cehenneme, Ya Berat Etmiş Olanlar?

Özgür ÖZEL’in Cumhurbaşkanı sayın ERDOĞAN’la olan diyaloğunda uzun zamandır tutuklu olan Osman KAVALA ve Can ATALAY’ın tahliyelerini gündeme getirdi.

YER SOFRASI’ndan İSTAKOZ’a, MALDİVLER’e… Oradan ADIYAMAN’a…

AK PARTİ karizmatik lideri Erdoğan'ın öncülüğünde fakir fukaranın, garibanın yoksulların partisi olduğunu söyleyerek bugünlere geldi.

ADIYAMAN SEÇİMİ, TUTDERE ve TIRPAN HOCA

CHP’nin uzun yıllar sonra Adıyaman’da belediye başkanlığını farklı bir şekilde kazanması bırakın Türkiye’yi dünyada gündem oldu.

1. YIL'DA Adıyaman'da DURUM NEDİR? NE YAPILMALI?

6 Şubat depreminin üzerinden bir yıl geçti. Resmi açıklamalara göre %68.1’i yıkılan ADIYAMAN yeniden ayağa kalkmanın, yaralarını sarmanın çabası içinde.

MUHALEFETİN ADAYI KİM OLACAK?

muhalefet seçimlerde nasıl alternatif olabilir? Bütün muhalefet partileri “Çatı aday” la seçime girebilirse ancak o zaman alternatif olabilir.

“SÜPER KUPA” GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR..

Türkiye Cumhuriyetinin, en anlamlı Milli bayramı olan CUMHURİYET Bayramının 100. yılına denk geldiği için bu kupa bir nevi Cumhuriyetin 100. yılı kupası.. 

TARİKAT-CEMAATLER VE MİLLİ EĞİTİM BAKANI

Bunlar dernek veya Vakıf olmaları devletle ilişki kurmalarına hukuki bir zemin hazırlıyor ve görüldüğü gibi bir bakana bile kendilerine STK dedirtebiliyorlar.

“ŞEYH SAİD” OLAYI..

 “Din elden gidiyor” teranesi varya, işte o bahaneyle bir isyan, bir savaş başlatarak belki de yüzlerce masum insanın ölümüne sebep oluyor.

Popup Beyaz.Net