Özcan PEHLİVANOĞLU

Özcan PEHLİVANOĞLU

Tüm Makaleleri

Yazar

SÜLEYMAN DEMİREL'İN ARDINDAN!

Süleyman Demirel'in yani Türkiye Cumhuriyeti'nin 9.Cumhurbaşkanının 9.ölüm yıldönümüydü... Medyada vs. doğru düzgün hak ettiği gibi anılmadı!

SÜLEYMAN DEMİREL'İN ARKASINDAN!

Demirel'in ölüm yıldönümüydü... Baktım şöyle bir medyaya doğru düzgün hak ettiği gibi anılmadı! Allah vefasız olanları sevmez. Biz nasıl insanlar olduk böyle?

ABD DEYİNCE AKLIMA HEP BUNLAR GELİYOR!

Olan biten hiç bir şey tesadüf değildir. Öyle olması gerektiği için öyle olmuştur... Bugün olanlara bakınca yıllar önce söylediklerim aklıma geldi.

MİLLİYETÇİLER İKTİDAR OLAMAZ!

Türk vatandaşı milliyetçilik anlamında milliyetsever, yurtsever ve vatanseverdir. Atatürk ilkelerine ve Türkiye Cumhuriyeti'ne gönülden bağlıdır.

GERÇEK TÜRK ERDOĞAN ASLIYÜCE'Yİ KAYBETTİK...

Erdoğan Aslıyüce gelen giden herkese Türklüğü anlattı. Alaylı idi ama Türk tarihini çok iyi bilirdi. Onlarca kitap yazdı ve yıllar boyu Yesevi Sevgi Dergisini çıkardı.

YENİLEREK OĞLUMA SARILMAK İSTEDİM !

Dünle bağını koparmış bir milletin hatta irili ufaklı insan gruplarının geleceği olmaz. Onun için devamlı dünü hatırlatmak, her bir Türk için vatandaşlık görevidir.

DEVRİMCİ TÜRKLERE İHTİYAÇ VAR

Sıfatı milliyetçi, ülkücü, solcu, demokrat, liberal, hümanist, hayvansever vs. ne olursa olsun şimdi bütün Türklerin devrimci bir ruha sahip olması lazım

TÜRKLERİN ŞİFA BULMAZ HASTALIKLARI

Osmanlı örneğinde olduğu gibi devlet yaşamının kritik noktalarını; devşirme, dönmelere mi teslim ettik? Bu durum günümüzde de sürüyor mu?

YENİLECEKSİNİZ!..

"Atatürk ve silah arkadaşlarının kurduğu “Türkiye Cumhuriyeti” üzerinde fırtınalar kopmaya devam ediyor. Tartışmalar 100 yıldır sürüyor.

TÜRKLÜKLE SORUNLULAR

"Tam 10 sene önce yazmışım... Her şey sanki derin bir dondurucu da duruyor! Garip... Irak, Suriye, Gazze acaba şimdi sıra kimde?"

Popup Beyaz.Net