Sultan Özateş

Sultan Özateş

Tüm Makaleleri

şair-yazar

Hurdacı elmastan anlamaz

" Hurdacı elmastan anlamaz onun gözü paslı demirlerdedir! " Bazı insanlar böyledir, gözünün önündeki elması göremez, bencildir.

Kıymetli Başkentlilerimiz;

Kültür, Sanat, Eğitim faaliyetlerimiz ile 'Ankara Sanat Platformu' nu kurup, Başkent Birliğini oluşturmanın gururunu birlikte yaşıyoruz.

Huzur hoşgörü ile inşa olur!

Prof. Sydney Engelberg'in konferansı sırasında bir öğrenci, taşıdığı bebek ağlamaya başlayınca odadan çıkmak istedi, Profesör yoluna çıktı ve yürümeye baş

Çağdaşlık ve Yobazlık

Cumhuriyetçiyim diyen sözde çağdaş, aydın sanılan bazı insan müsvetteleri, İlk fırsatta çarşaf, İslamiyet, dindar konularında kalbinin zehrini akıtıyorlar.

Kadınlar Günü Neyi kutluyoruz!

Bugün sokaklarda ellerinde çiçekli hanımlar, kalp şeklinde kutular, sevgililerin çılgınca hediyeleşmesini izledim. Günün anlam ve önemini bilmeyen nice insan

DOSTLUK EMEKLE İNŞA OLUR.

Birbirimizi incitmeden, karalamadan, iftira atmadan, destekleyerek yaşamak erdemdir. Yanlışlarımızı birbirimizle düzeltmeliyiz.

ETİK OLMAYAN DAVRANIŞLAR

Sultan Özateş olarak 2005 yılından beri Ankara camiamızda etkili faaliyetleri yürütüyor, birçok insana yol açıyor ve tanıtıyorum.

TALTİF EDİLMEK

2022/2023 Egitim Öğretim Yılı sürecindeki hizmetimiz Valilik tarafından " Maaşla Ödüllendirme" ile taltif edilmiş.

Gülümsemek_Gülümsetmek

Ev adresime kimi yağ, yoğurt, doğal ürünler, vb. el örgüsü şapkalar, üşütme diye örgü yelek iletenlere müteşekkirim.

Hikayesini bilmeden yargılamayın

Vakti zamanında ciddi bir hastalıkla imtihan olurken, kimi inanmamış, kimi duygu sömürüsü olarak algılamış, kimi basit görmüştü.

Popup Beyaz.Net