Şimdi biz tabii ki durup durup Yaşasın hırsızlık, yaşasın kötülük, yaşasın kaçakçılık ve her türlü dolandırıcılık demeyeceğiz

Bu ülkede kimin ne tür paralarla nasıl bir hayat yaşadığına şahit olan çocuklarınıza, iyiliğin, güzelliğin, çalışmanın, alın terinin erdeminden bahsetmeniz kaç para eder?

Her biriniz bir Dilan Polat, bir Seçil Erzan, bir Sedat Peker, Bir Alaaddin Çakıcı, hadi en iyisinden bir Erkam Yıldırım olmanın hayalini kuruyorken hem de...

Bu ülkede alın teriyle, emeğiyle, bilgi ve birikimiyle, helal kazançla imrenilir bir hayat yaşayan, örnek olarak gösterilen bir tek kişi gösterin, bir tek kişi.

Feriştah olsanız helal yoldan bir ev, bir araba sahibi olur, bir de karnınızı doyurabilirsiniz ancak. Ötesi her namuslu insan için hayaldir bu ülkede, hayalden öte deliliktir.

Bu ülke hırsızların, soysuzların, tefecilerin, satıcıların, kaçakçıların, kara para aklayıcıların, ülkeyi soyarken ülke sevdası üzerine nutuk atan hainlerin cennetidir.

Haber bültenlerine konu olan, sosyal medyada fenomen olan, ülkenin gündemine oturan kim varsa onlar bu ülkede herkesin hayal ettiği bir yaşamı gerçekleştiren ve herkesin gizliden gizli hayranlık duyduğu gerçek kahraman vardır.

Hırsız olmaları, arsız olmaları, dolandırıcı olmaları, kaçakçı olmaları, her türlü karanlık işin içinde olmaları lanetli olmaları için yeterli değil...

Çünkü onlar herkesin hayalini kurduğu ama helal kazançla asla sağlanamayacak olan bir yaşamı illegal yollardan gerçekleştiren seçkinleridir bu ülkenin. Seçkin oldukları için milyonlarca takipçileri vardır, milyonlarca hayranları... Hani alem'-i ibret olsun diye birkaç tanesinin başına gelen nahoş olaylara aldanmayın. Onların başlarına hukuksuz yollardan elde etmiş oldukları muazzam servetten dolayı değil, zıvanadan çıktıkları için bir şey geldi.

Onların pirleri devletin üst kademelerinde aynı oyunları oynamaya devam ediyor çünkü.

Şimdi biz tabii ki Yaşasın hırsızlık, yaşasın kötülük, yaşasın kaçakçılık ve her türlü dolandırıcılık demeyeceğiz. Çünkü biz ne dersek diyelim onlar bu ülkenin hırsızlar için bir cennet olduğunu bize yaşayarak göstermeye devam edeceklerdir.

iyisi mi herkesin bildiği dilden bir lanet okuyalım;

Kahrolsun Siyonizm!

Kahrolsun İsrailizm

Kahrolsun her türlü emperyalizm!

***

Ee, gördüğünüz gibi sonuç itibariyle zenginin malı züğürdün çenesini yoruyor...