Necati Atar

Necati Atar

Tüm Makaleleri

AHMAKLAR ÜLKESİ

Geçinemiyoruz diyenlere, batıyoruz diyenlere hep o kredi kartı ile bir ayda 5 milyon TL harcayabilen insanların yaşamını örnek göstererek nankörsünüz diyorlar.

ÜÇ MİLLET

Şatafat içinde yaşayacaksınız diye, yaşadığımız günden neden geriye düşelim, beceriksizliğinizin iş bilmezliğinizin cezasını bize ödetemezsiniz

BAKANLAR BAKTI GEÇTİ

insanların can havliyle yardım çığlıkları attığı günlerde halkın arasına karışmadılar. Takım elbiseleri kirlenmedi, ayakkabılarına tek toz zerresi konmadı.

DEPREM SONRASI NELER DEĞİŞMEDİ

Sonra da işin esas garip tarafının mükellefiyet kaydı olan herkesin isterlerse Çevre Şehircilik Bakanlığından Müteahhitlik belgesi alabileceğini ekledim.

Mücadelemizi Sürdürelim

Bu pahalılığın sebebi, bu paramızın para etmeyişinin sebebi, bu helal yoldan ne kadar kazanırsak kazanalım hiçbir şeye yetmeyişimizin sebebi çocuklarımız değil.

GAZİANTEPTE 47 STK

Yaşadığımız depremi ve sonrasında yaşadıklarımızı Gaziantep yaşasaydı bu 41 STK ne yapardı? Okuyunuz ve neden asla şehir olamayacağınızın muhasebesini yapınız.

MADEM BENİ SEVMİYORDUN NİYE ÖTTÜRDÜN KUŞ GİBİ?

Eşeğinin sırtına yüklediği heybesiyle köy köy dolaşmakta, mevsimine göre dağ alıcı, kurutulmuş incir, mevsimine göre elma, armut, portakal satmaktadır.

REKTÖR SN. MEHMET KELLEŞ’İN TOPLANTISINDAN NOTLAR

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prf.Mehmet Kelleş tarafından 6 Şubat depremi sonrası başlayan çalışmalar hedeflerle ilgili basın bilgilendirme toplantısı yapıldı

TÜBERKÜLOZ DEDİĞİN NEDİR Kİ?

Yetkililerin ser verip sır vermeme tavrı yüzünden vatandaşlar arasında bir paniktir almış başını gidiyor. Acaba tüberkülozlu eti satan kasap bizim kasap mı

ARABAN-BESNİ-ADIYAMAN VE TANRININ GAZABI

Şarjım olmadığı için fotoğraf çekemedim. Araban'ın ana caddesindeki mimari, statik, estetik ve imara uygunluk Adıyaman'ın toplamında mumla arasanız bulunmaz.

Popup Beyaz.Net