Ali GÜNEŞ

Ali GÜNEŞ

Tüm Makaleleri

Spor Yazarı

TÜRKİYE U 19 ŞAMPİYONASI

Gönül isterdi ki bugün şehrimizin takımı Gaziantep Fk U19 u seyredelim ve o takımla ilgili güzel düşünceler paylaşarak, yarınlarımıza yatırım diye gurur duyalım

BİR DÖNEMİN ALT YAPI-TESİS-SCOUTİNG ZENGİNİ ÜÇ KULÜBÜ

Bursaspor, Gençlerbirliği ve Gaziantepspor gibi takımlarının yapılanmasında, üçü de yıllar önce tesisleşme olayını çözmüş takımlar olarak görülüyor.

SCOUTİNG ÇALIŞMASI VE ALT YAPI BAŞARISI

Yunanistan’ın Olympiacos U19 takımı finalde İtalyadan Milan U19 takımını farklı bir skorla yenerek çok büyük bir başarının altına imza atmış.

İYİ NİYETLİ Mİ DEĞİLİZ - YOKSA AKILSIZ MI

Scoutinge önemli yatırımlar yaparken ülkemiz takımlarının içinde istisnalar hariç diğer birçok takım bu konuda adım atmaktan, yatırım yapmaktan uzak duruyorlar.

Tutkumuza Devam ( Scouting )

Herkesin hayatında bir işi veya ilgi duyduğu, sevdiği birtakım uğraşları ( hobi ) vardır. Benimki tamamen futbol ekseni etrafında kurulmuş öncesi profesyonel.

NORDSJAELLAND'IN YÜKSELİŞİ

1991 yılında kurulmuş genç futbolcuların saha içi ve dışı iyi eğitilmiş elit antrenörler gözetiminde bugünlerin temelini atmaya başlamışlar.

FUTBOLDA DOLDUR BOŞALT

Günümüzde ise daha çok mağlup durumda olan takımların çok adamla hücum yaparken rastgele yüksek, uzun toplarla gol aramasına denilirdi.

Popup Beyaz.Net