Gönül sazımın tellerine bu güzel duygu vurdu, huzur kapladı içimi, güvendiğim, sevdiklerimi düşünüp kutsadım onları. Kaçımız ayazını yemişizdir ihanetlerin?
Binlerce farklı dillerdeyiz, empati karması gökyüzü yüzünde asılı kalmış anlaşılamayan lugatın ara sayfalarında sararmış güllerindeyiz açılmadan sararmışız
Geri zekalı model elbise giydirmeye çalışsan da, sevdiklerimi sevmem ulvidir. Sevdiğim kişiler ruhumun kaç köprüsünden sınavından geçti haberin var mı?
Ailemize açılan yüreğimizin çilingiridir. Hele ki arkasında huzur ve güven varsa kendini sevmek en güzelidir. Açtığın kapı cümle kapısıysa önce aynada seyredersin
Kalbimi hiç terk etmemesi için sevme duygumu bizzat nefsimde duymuş olmanın hazzıyla, yani duygulanmaların hazırlıklarıyla ve İnadına seveceğim.
Biz zamlar yok iken de böyleydik, mutsuz ve gergin kaosla besleniyoruz. Her yerde tartışma yüksek ses, çok gülene deli denilen bir toplumdayız.
Ebabil kırlangıçla karıştırılan sayıları az enteresan bir kuş baharları gelir kışın göç ederler sıcak yerlere ,çevik dik dinamik hızlı hareket ederler.
Nasıl güzel bir duygudur "teşekkür" etme duygusu. "Şükran" demeyi de coşkulu ve heyecanlı bulurum. Bir manası da "Gönül Borcu" olduğu için çok içli gelir bana
Sen hem de çok acele gittin bize bir sürü anılar bırakarak gözümüz gönlümüz yaşlı ve her yanımız yas içinde, sen nasıl güzel kalpliydin
Sevmek bende içimdeki deli kadının şartlarındandır. Ya varız ya yokuz yada sevmem için sebepler bulurum, o yüzden pazarları sevimli uğraşlarım vardır.
Bu bağlantı sizi https://www.gapolaygazetesi.com dışındaki bir siteye yönlendiriyor.