Söz konusu vatansa gerisi teferruattır anlayışıyla hareket ederek el sıkışırlar helalleşirler ve yeniden bir araya gelebilirler.

Türk milliyetçileri kendi aralarında kavga edebilirler tartışabilirler Hatta mahkemelik de olabilirler.

Ancak söz konusu vatan ise gerisi teferruattır anlayışıyla hareket ederek el sıkışırlar helalleşirler ve yeniden bir araya gelebilirler.

Işte bugün öyle bir gün..

Altılı masanın ayaklarını inat edercesine çoğaltan Babacan ve Ahmet Davutoğlu gibi millet ittifakının dokusuna uymayan adamları ittifak içerisine alan sayın Kılıçdaroğlu ve Akşener bugünkü başarısızlığın birinci derecede sorumlusudur.

Bu da yetmez gibi seçim arifesinde ben artık yokum diyerek çekip gittikten 3 gün sonra geri dönen Sayın AKŞENER IYI Parti oylarının düşmesinin de baş müsebbidir.

IYI Parti altılı masada yer alan aktörlerin oyununa gelmiştir ve Sayın Meral Akşener'de bu tarihi fırsatı iyi değerlendirememiştir.

Şimdi MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli belediye seçimlerinde ittifak yapalım diyerek kendisine yeni bir çağrı yapmıştır..

Bu iyi niyetli bir çağrıdır. Bugüne kadar Cumhur ittifakında AK Parti'nin yapmak istediği çılgınlıkların önüne geçen ve milli politikalar izlemesinde önemli rolü olan Sayın Devlet Bahçeli'nin çağrısı hem ülke yararına hem de her iki partinin yararınadır

IYI Parti artık HDP 'den ve gayri milli unsurlardan uzaklaşarak siyasete yeni bir boyut kazandırmalıdır. Türk milliyetçilerini sağa sola savurmaya ve dağıtmaya hiç kimsenin hakkı yoktur.

Devlet Bahçeli'nin bu çağrısı iyi değerlendirilmeli ve gelecekte muhtemel birleşmeye de kapı aralanmalıdır. Siyasi artistlik yapmanın kimseye bir faydası olmaz Devlet ve ülke yararına olacak bir işbirliğine karşı çıkmak veya yanaşmamak başta Sayın Akşener olmak üzere IYI Parti yöneticileri vebal altında bırakabilir.

Şayet belediye seçimlerinde yine CHP'nin ipine dokunarak kendisine Can kurtaran aramak istiyorsa Bu onun sadece siyasi intiharı olur.

Benden hatırlatması..