Ertuğrul Kalafat

Tüm Makaleleri

Ertuğrul Kalafat

şair-yazar

ÖZGÜR ÖZEL, GAZİ'NİN KEMİKLERİNİ SIZLATTI

"Ne mutlu Türküm diyene" sözü Türkiye'nin kuruluş felsefesidir. Türkiye'yi yönetenler "Her şey Türk'e göre Türk tarafından" sözünü Şiar edinmelidir.

İYİ PARTİNİN İŞİNE KARIŞMA DİYENLER OKUSUN

Atatürk çizgisinde Türk milliyetçiliğini veya ülkücülüğü gösterin herkesten önce hiçbir karşılık beklemeden koşacağıma dair işte söz veriyorum

TOLGA AKALIN ve İYİ PARTİ

İYİ Partide 81 il ve ilçe teşkilatının görevden alınmasıyla birlikte partide başlayan antidemokratik gelişmelere muhalefet etmiş ve meydan okumuştuk.

BURCU KÖKSAL AFYON İÇİN KAZANÇTIR

Bürokrasideki teokratik düzen ve despotik anlayış yerine halkı dinleyen halkla bütünleşen ve güler yüzün hakim olduğu yeni bir siyaset anlayışı ortaya çıktı.

BUĞRA KAVUNCU'NUN İSTİFASI

Kazakistan iş adamları Derneği'nde Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmış zenginlerle arası iyi olan, birde baktık ki Meral Akşener'in bir numaralı prensi oluverdi.

AKŞENER VE İYİ PARTİ

İYİ parti bu seçimde harakiri yaptı. Biz neticenin böyle olacağını yazdık ama genel merkezdeki kibir abideleri hiç kimseyi dinlemedi.

BURCU KÖKSAL ZAFERİ

Ders çıkarması gereken siyasi iradedir. Seçimde emeklilerimiz iktidara yeter artık kendiniz rahat içerisinde  yaşarken, bizi süründürmenize dur diyoruz demiştir

TEŞEKKÜRLER BURCU KÖKSAL

Burcu Köksal CHP genel başkan yardımcısı olarak gerek mecliste yaptığı konuşmada, gerek seçim bölgelerinde yaptığı konuşmada dili sürçmeyen tek siyasetçi.

EMİR TİMUR

Yıldırım Bayezid 10 kardeşini öldürdüğünde "Saltanat için kan akıtan'ın kanı bana helaldir" diyerek Ankara'nın Çubuk Ovası'nda savaşta kendisini yenmiş

İYİ PARTİ NEYİN PEŞİNDE

Arkadaşlar önce aynaya bakıp" IYI Parti dün neredeydi bugün nerede "diyerek bir vicdan muhasebesi yaptıktan sonra bana her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Popup Beyaz.Net