Gönlüm milliyetçi partilerin tek bir çatı altında ittifak yapmasından yanaydı ancak beceremediler. Bazı genel başkanlar bizi hep hayal kırıklığına uğrattılar.

Değerli arkadaşlar bir Türk milliyetçisi olarak Öncelikle şu hassasiyetimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Zafer Partisi'nden istifa ettikten sonra Son 2 yerel seçim ve 2 genel seçimde oyumu Cumhuriyet Halk Partisi'ne verdim.

Gönlüm milliyetçi partilerin tek bir çatı altında ittifak yapmasından yanaydı ancak beceremediler. Bazı genel başkanlar bizi hep hayal kırıklığına uğrattılar.

Partisel söylemler ne kadar doğru olursa olsun Parti yöneticilerinin yanlış ve haksız tutumları nedeniyle Parti içindeki birlik ve beraberliği sağlamak pek de mümkün olmadı.

Son genel seçimde Cumhuriyet Halk Partisi'nin birinci parti olduğu dikkate alınacak olursa milliyetçilerin ve vatanseverlerin pek çoğunun bu partiye oy verdiği açıkça ortadadır.

CHP'de Özgür Özel'in ikircikli siyaseti nedeniyle CHP'ye oy vermiş insanların rahatsızlığı söz konusudur.

Iyi Parti ve Zafer Partisi de Parti içerisindeki Demokrasiyi tam oturtamamıştır liyakatsız ve ehliyetsiz insanlar iş başındadır.

Zafer Partisi'ne gelince söylemleri ve siyaseti en doğru Parti olmasına rağmen Ümit Hoca'nın kibir ve egosu karşısında pek çok arkadaşımız partten istifa etmiştir.

Görünen odur ki parti yöneticileri istifa edenleri ayrılıp gidenleri fazla umursamıyor. Doğrusu ben de onları Fazla umursamıyorum.

Bazı hadsizler aynaya bakmadan karşısındakine şu sözü söylüyorlar o partiden bu partiye şu partiden bu partiye giden insanları partimize kabul etmeyeceğiz diye..

Bunu söyleyen insanlara baktığınız zaman kendileri de oradan oraya defalarca Parti değiştirmişler. Şahsen ben yanlış gördüğüm bir yerde bir dakika durmam partisel bütün menfaatleri elimin tersiyle iter giderim.

Kimseden icazet almam kimseye de verecek bir hesabım yok.

Özgür bir kalemim var ne zaman neyi yazacağımı gayet iyi bilirim.

Siyaseten yavşakları da dansözleri de yakından takip ediyorum.

Lider sultası olan hiçbir siyasi partiye elimi uzatmayacağım. Hiçbir partiye inancım ve güvencim yoktur.

Atatürk çizgisinde bir Türk milliyetçisiyim. Fikrimin müdavimi olarak ömrümü tamamlayıp bu dünyadan göç edeceğim..

Sevgi ve saygılarımla

Ertuğrul Kalafat