Hakkı Şafakses

Tüm Makaleleri

Hakkı Şafakses

köşe yazarı

AVRUPADA AMALGAMIN YASAKLANMASI

Avrupa Birliği, halk arasında siyah, gri ve gümüş dolgu olarak bilinen ve cıva içeren amalgam dolguların kullanımını 1 Ocak 2025 tarihinden itibaren yasak.

AMALGAMIN AVRUPADA YASAKLANMASI ÜZERİNE

“Avrupa Birliği, halk arasında siyah, gri ve gümüş dolgu olarak bilinen ve cıva içeren amalgam dolguların kullanımını 1 Ocak 2025 tarihinden itibaren yasaklama kararı aldı”

MB BAŞKANI GAYE HANIM GÜRÜLTÜSÜNÜN HATIRLATTIĞI

Lokman Abbasoğlu abimle annesinin Abidinpaşa’daki evinde saklanıyorduk (!). Rahmetli Necati amca (her ikiside müttaki ve tertemiz imanlı mü’min ve mü’mine idi).

ATATÜRK HİLAFETİ KALDIRMADI

Yani ABD ve AB çizgisinin siyasi-ekonomik talepleri doğrultusunda bir çok madde değişikliğinin hazırlığı konuşuluyor.

YEREL SEÇİMDE MİLLİYETÇİLERİN ÖNÜNDEKİ AÇMAZ !

AK Parti, CHP kendi kendi dünya görüşlerinden dün birlikte ideolojik mücadele verdikleri ikinci bir adayın çıkma endişesini ve açmazını yaşamayacaklardır.

ADANA’YI AK PARTİYE BIRAKMAK ?!

Adana Büyükşehir belediyesinin AK Partiye verilmesi MHP’nin Adana’da Büyükşehir belediye başkan adayı çıkarmaması ikinci bir “Erciyes” depremidir.

İsveç'in NATO'ya Üyeliğine engel olunmalı

İsveç’in NATO’ya girişi TBMM’de onaylanmazsa ABD ve AB’nin çok sert ve her şeyi göze alacağı bir düşmanlığı ile karşı karşıya kalacağız.

İYİ PARTİ İYİLEŞME YOLUNDA !

milliyetçi partiler ile samimi temas kurabilirse gelecek seçimlerin kaderini milliyetçilerin belirleyeceğinden emin olabilirsiniz.

İYİ PARTİ NE YAPACAK?

CHP stratejik olarak oy tabanını genişletmek için stratejik açılım kararı aldı ve fedakarca ısrarlı olarak bir çabanın içine girdi.

İYİ Parti Yol Ayrımında

İYİ Parti CHP’nin Cumhur Başkanlığı seçimleri öncesinde yaptığı doğru stratejide, yanlış taktiğinin bir benzerini yapmamalı.

Popup Beyaz.Net